MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Trunk 5875334

nr 587 5334

TRUNK

lenght: 92, width: 50, height: 55, slitage, skador.

längd: 92, djup: 50, höjd: 55

Condition: slitage, skador

300

SEK 850

Monday June 8 2009
at 19:17:00